0,00 € s DPH

 

           Poltavský BISHOFIT ELIT, 250ml

            Prírodný roztok, určený na natieranie a miestne zábaly

         Prírodný roztok bishofitu so špeciálnymi prísadami pre vyššiu účinnosť pre chrbtovú oblasť a kĺby. Tonizuje, zmierňuje zápaly, pomáha pri bolestiach a opuchoch kĺbov, svalov a v poúrazovej rehabilitácii. Určený pre profesionálne prístrojové procedúry, ale aj domáce použitie – natieranie, zábaly.

 

 

         Poltavský BISHOFIT PROFI, 500ml

         Prírodný roztok, určený na   miestne zábaly a kúpele

      Prírodný roztok bishofitu s prísadami pre vyššiu účinnosť pre kĺby, väzivá, svalstvo. Zvlhčuje,   vyživuje najdôležitejšími minerálmi, vhodný pri svalovej únave, bolestiach kĺbov a v poúrazovej rehabilitácii. Určený pre profesionálne prístrojové procedúry, ale aj domáce použitie – natieranie, zábaly, lokálne kúpele končatín.

 

 

Poltavský BISHOFIT FORTE hrejivý, gél, 100ml

Pri chronických problémoch v oblasti malých a veľkých kĺbov. Zosilnený účinok

Gél na natieranie a zábaly pri chronických bolestiach veľkých a malých kĺbov. Zlepšuje mikrocirkuláciu, prítok vyživujúcich látok ku kĺbom. Vyživuje horčíkom a ďalšími mikroelementam. S prísadou gáfru, extraktom sibírskej jedle, korenia, jalovca.

 

 

Poltavský BISHOFIT FORTE chladivý, gél, 100ml

Pri bolestiach a zápaloch malých a veľkých kĺbov. Zosilnený účinok

Gél na natieranie pri čerstvých pomliaždeninách, zraneniach v oblasti kĺbov, chrupaviek a väzív a pri bolestiach svalov. Zmierňuje bolestivosť postihnutých miest, urýchľuje hojivé procesy. S prísadou mentolu, extraktu sibírskej jedle, eukalyptu, jalovca.

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting